Khris Middleton, Bucks Takım Arkadaşıyla Güç Mücadelesine Konuştu

Khris Middleton, Bucks Takım Arkadaşıyla Güç Mücadelesine Konuştu

Çoğu kişi, iki kez MVP olan Giannis Antetokounmpo’nun Bucks için tartışmasız en uygun isim olduğunu düşünüyor ancak forvet Khris Middleton aksini düşünüyor.

Bucks son sezonlarda oldukça başarılı oldu ve hatta 2021’de kendilerine şampiyonluk bile kazandı.

Middleton geçtiğimiz günlerde neden Giannis’le sahada kimin ilk seçenek olacağı konusunda anlaşmazlığa düşmediğini açıkladı.

Middleton, JJ Redick’e “Aramızda kimin bir, kimin iki olduğu konusunda hiçbir zaman bir mücadele olmadı” dedi. Yaşlı Adam ve Üç. “Yaşlandıkça bu yoğun uygulamalar arasında bir saygı oluştu ve birbirine bağlandı. Sonra zaman geçtikçe, oyunlara girdiğimizde bunların hiçbirinin önemli olmadığını fark ettik. Antrenmanlarda mücadelelerimizi verdik, şimdi işimiz sahaya çıkıp kazanmak. Yani kimin bir, iki, üç, dört, beş olduğunun bir önemi yok.

“Kazandığımız sürece her şey yoluna girer, herkes parasını alır, herkes mutludur ve herkes istediği yere gider. Biz de bu şekilde öğrendik.”

Üç kez All-Star olan oyuncu, bazen evet, Giannis’in o adam olabileceğini ancak diğer zamanlarda da o olduğunu ve sistemin mükemmel çalıştığını anlattı.

Middleton, “Herkes ‘o adam’ olmak ister ama bazen o adam olmamak sorun değil, sanki benim o adam olmamakta hiçbir sorunum yok,” dedi Middleton. “Bazı geceler benim gecem olacak, o [Giannis] Bununla hiçbir sorunu yok ve birçok gecenin onun gecesi olacağını biliyorum. Kazandığımız sürece mutluyum, iyiyim… Kazanmak istediğinin farkına varırsan, bir şeylerden fedakarlık etmelisin. Yani sanırım hepimiz, kazanan bir takımda olabilmek için bir noktada oyunumuzdan, kendi içimizdeki bir şeylerden fedakarlık etmemiz gerektiğine dair bir zihniyete sahibiz ve ne mutlu ki bu bizim için organik bir şekilde gerçekleşti.”

Giannis’in kendisi de bu sezon dışında kazanma konusunda çok konuşuyor.

Milwaukee’de bir şampiyonluk daha kazanamazsa gidip kendine başka bir NBA takımı bulabileceği yönünde önemli ipuçları verdi.

Daha bu hafta Antetokounmpo, Bleav’e şunları söyledi: “Ben bir Milwaukee Buck’ım ama en önemlisi ben bir kazananım… Larry O’Brien’ı kazanmak için daha iyi bir durum varsa, o daha iyi durumu kabul etmeliyim.”

DEVAMINI OKU: NBA Taraftarları Evan Turner’ın Giannis Antetokounmpo’ya Attığı Şuta Tepki Verdi

Previous PostNextNext Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir