Dwight Howard’ın Golden State Durumuna İlişkin Son Gelişmeler

Dwight Howard’ın Golden State Durumuna İlişkin Son Gelişmeler

Warriors’ın bu hafta Dwight Howard’la buluşması beklenirken, durumla ilgili en son güncellemelere ve söylentilere bir göz atın.

NBA’den Shams Charania Haber Ağı Geçen haftanın sonlarında şöyle açıkladı: “Takım, yedek tecrübeli bir uzunla sözleşme imzalamayı araştırıyor ve şimdi 2020 Lakers şampiyonası merkezi, yakında Warriors yetkilileriyle birlikte ziyaret edecek.”

Bu, Warriors taraftarlarının dillerini sallamasına neden oldu ancak NBA’den Kendra Andrews, herkesi henüz bir sonuca varmamaları konusunda uyardı.

Andrews, “Ve bu, dışarıda çok fazla tartışmayı gündeme getirse de, bana Warriors’ın buna başka bir antrenman olarak baktığı, sadece bakması için getirdikleri başka bir adam olarak baktığı söylendi” dedi. NBA’de Bugün.

“Son birkaç aydır gerçekten yaptıkları gibi. Ayrıca, eskiden takımın bir üyesi olan Kent Bazemore’u, 2022’de şampiyonluk kazanan takımın bir üyesi olan Juan Tuscano-Anderson’ı da getirdiler. Ve yine Dwight Howard’la birlikte, tecrübeli bir oyuncuya, uzun bir adama bakmak istiyorlar ama onu bu hafta San Francisco’ya getirmeleri onun takımın bir üyesi olduğu anlamına gelmiyor. Bu, kalan kadro noktalarını doldurmaya çalıştıkları sürecin sadece bir parçası.

Oldukça ilginç olan şey, kısa bir süre önce Howard’ın Golden State’e pek uygun olamayacağından bahsetmesiydi.

Howard, “Benim tarzımı istediklerini sanmıyorum” dedi. Uzman Görüşüm. “Oynayamayacağım ya da gerekeni yapamayacağım anlamına gelmiyor. Ama belki ismi olmayan genç bir oyuncuyu almak varken neden Dwight Howard’ı alsınlar ki bu bir risk değil.”

Ancak o zamandan bu yana, Warriors’ın yakın gelecekte başka bir şampiyon kazanma umuduyla zaten tecrübeli olanlardan oluşan kadrosuna eklemek için denenmiş ve gerçek tecrübeli oyuncular aradığı açıktı.

Dwight geçen sezon ligde oynamadı çünkü hiçbir NBA takımı ona sözleşme teklif etmedi, bu yüzden bir sezon Tayvan’da T1 Ligi’nin Taoyuan Leopards takımında oynamayı tercih etti.

37 yaşındaki oyuncu Tayvan’da çılgın rakamlar ortaya koyuyor ancak beş sezondur NBA’de tam zamanlı bir ilk beş oyuncusu olarak yer almıyor.

Ancak yeteneğini inkar etmek mümkün değil çünkü üç kez DPOY, LeBron ve AD’nin 2020 gibi yakın bir tarihte Lakers’la şampiyonluk kazanmasına yardımcı oldu.

Hiç şüphe yok ki Golden State taraftarları, serinin Dwight’ı alması durumunda oldukça sevinecekler çünkü zaten tecrübeli Chris Paul ile sözleşme imzaladılar.

Bu gidişle Carmelo Anthony emeklilikten çıkıp sıradaki oyuncu olabilir.

DEVAMINI OKU: Malcolm Brogdon Celtics’e ‘Kızgın’: Rapor

Previous PostNextNext Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir